Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

KERAVA

p. 09 274 67 590
asiakaspalvelu.kerava@puro.fi
Osoite: Isonkiventie 8, 04250 Kerava

TURKU

p. 040 180 1000
Osoite: Länsikaari 15, 20240 Turku

KOTKA

Osoite: Kotolahdentie 20, 48310 Kotka

HENKILÖIDEN YHTEYSTIEDOT

KERAVA

Asiakkuuteen tai valikoimaan liittyvät muutokset ja pyynnöt
Kirsi Holopainen, asiakasneuvoja
asiakaspalvelu.kerava@puro.fi
p. 09 274 67 590

Tilaukset ja laskutus
p. 09 274 67 530
tilaukset.kerava@puro.fi

Sirpa Vehkanen, toimistosihteeri
sirpa.vehkanen@puro.fi
p. 09 274 67 530

Meeri Jalava, asiakasneuvoja
meeri.jalava@puro.fi
p. 09 274 67 584

Asiakasvastaavat
Tiina Arokivi, asiakasvastaava
tiina.arokivi@puro.fi
p. 09 274 67 561 / 040 334 0373

Joonas Sitnikoff, asiakasvastaava
joonas.sitnikoff@puro.fi
p.  09 274 67 562 / 050 324 3133

Riina Öhman, asiakaspalvelukoordinaattori
riina.ohman@puro.fi
p. 050 911 9707

Birgitta Aalto, palvelupäällikkö
birgitta.aalto@puro.fi
p. 050 563 9599

TURKU

Sari Kuusanti, asiakasneuvoja
sari.kuusanti@puro.fi
p. 040 635 2878

Tilaukset ja laskutus
Kaisa Schlesier, palveluvastaava
kaisa.schlesier@puro.fi
p. 040 025 1592

Palvelupäälliköt
Tuula Kallionpää, palvelupäällikkö
tuula.kallionpaa@puro.fi
p. 044 907 2477

Seija Koskinen, palvelupäällikkö
seija.koskinen@puro.fi
p. 040 350 7025

KOTKA

Mia Lampinen, palvelupäällikkö
mia.lampinen@puro.fi
p. 09 274 67 575