Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

KERAVA

Aukioloajat: Ma-Pe klo 8.00-16.00

p. 09 274 67 590, klo 8-16
asiakaspalvelu.kerava@puro.fi
Osoite: Isonkiventie 8, 04250 Kerava

Myynti

Birgitta Aalto, myynti- ja asiakaspalvelupäällikkö
birgitta.aalto@puro.fi
p. 050 563 9599

Riina Öhman, asiakaspalvelukoordinaattori
riina.ohman@puro.fi
p. 050 911 9707

Taru Lähteenmäki, palvelupäällikkö
taru.lahteenmaki@puro.fi
puh. 09 274 67561 / 050 529 9581

Joonas Sitnikoff, palvelupäällikkö
joonas.sitnikoff@puro.fi
p.  09 274 67 562 / 050 324 3133

TURKU

Aukioloajat: Ma-Pe klo 8.00-15.30
p. 040 180 1000

Osoite: Länsikaari 15, 20240 Turku

Myynti

Tuula Kallionpää, palvelupäällikkö
tuula.kallionpaa@puro.fi
p. 044 907 2477

Seija Koskinen, palvelupäällikkö
seija.koskinen@puro.fi
p. 040 350 7025

Jaana Aro-Koivisto, palvelupäällikkö
jaana.aro-koivisto@puro.fi
p. 050 470 3700

KOTKA

Aukioloajat: Ma-Pe klo 7.00-15.00
p. 09 274 67 575, klo 7-15
asiakaspalvelu.kotka@puro.fi
Osoite: Kotolahdentie 20, 48310 Kotka

 

Mia Lampinen, palvelupäällikkö
mia.lampinen@puro.fi
p. 09 274 67 575