Hallinto

Hallinto

Paavo Martikainen, toimitusjohtaja
paavo.martikainen@puro.fi
p. 040 501 8998

Miika Markkanen, varatoimitusjohtaja
miika.markkanen@puro.fi
p. 050 552 9255

Anna Karro, kehittämispäällikkö
anna.karro@puro.fi
p. 050 371 9394

Suvi-Maarit Kario, henkilöstöjohtaja
suvi-maarit.kario@puro.fi
p. 040 356 4618

Päivi Paasio, tuotantopäällikkö
paivi.paasio@puro.fi
p. 050 463 1852

Jari Laitinen, tuotantopäällikkö
jari.laitinen@puro.fi
p. 050 574 5155

Antti Heikkinen, hankintapäällikkö
antti.heikkinen@puro.fi
p. 040 579 2382

Thomas Lauth, kunnossapitopäällikkö
thomas.lauth@puro.fi
p. 050 522 35 38

Markku Koistinen, projektit
markku.koistinen@puro.fi
p. 040 359 9911